top of page

23 Nis Cmt

|

Beylikdüzü

Gece Maratonu

Beylikdüzü Fotoğraf Derneği olarak her yıl yaptığımız fakat pandemi nedeni ile ara verdiğimiz etkinliklerimize ve gezilerimize başlıyoruz. İşte ilki....

Gece Maratonu
Gece Maratonu

Saat ve Yer

23 Nis 2022 21:00 – 24 Nis 2022 07:00

Beylikdüzü, Büyükşehir, E-5 Yanyolu Beylicium Avm No:100 D:3. Kat, 34520 Beylikdüzü/İstanbul, Türkiye

Misafirler

Bu Etkinlik Hakkında

23 Nisan Cumartesi akşamı 21:00 da Beylicium Avm önünde buluşuyoruz. Metrobüs ve metro ile Taksim egidiyoruz. İstiklal Caddesinden Galataya Fotoğraf çekerek ilerliyoruz. İlk molamızı Galatada veriyoruz. Daha sonra Karaköy e iniyor Galata köprüsünden geçerek Sirkeci ye geçiyoruz. Sirkeci de Hafız Mustafa da ikinci molamızın ardından Cağaloğlu ndan SultanAhmet e çıkıyoruz ardından Beyazıt üzerinden Laleliye ardından vefa üzerinden Eminönü ne iniyoruz. Gün doğumunu Haliç metrosunda karşılayarak Maratonumuzu bitiriyoruz.

Not: Maratonumuz Eğitim amaçlı değildir. Fotoğraf sanatı adına tecrübe kazanmak, fotoğraf arşivimize yeni fotoğraflar kazandırmak ve maraton esnasında fikir alışverişinde bulunmaktır. Maraton esnasında maratonu organize eden ve yönlendiren hocalarımızdan fotoğraf adına her türlü bilgilerinizi tazelem adına destek alabilirsiniz.

Bu etkinliğin bir grubu var. Etkinliğe kaydolduktan sonra gruba katılabilirsiniz.

Bu Etkinliği Paylaş

bottom of page